Naše služby

pro správný vývoj

Rovnátka pro děti

Jsou laboratorním výrobkem vytvořeným na míru malého pacienta nejčastěji ve věku od 7 do 10 let se smíšeným chrupem. Výjimku tvoří pacienti se zákusem jednoho zubu a zkříženým skusem více zubů, kde bývá léčba indikována už ve věku mezi 4 až 6 lety, avšak jen při dobré spolupráci dětského pacienta.
změní váš úsměv

Rovnátka pro teenagery

Na základě důkladného vyšetření a analýzy stavu chrupu na modelech i rentgenovém snímku sestavíme léčebný plán a společně se domluvíme na dalším postupu a zvolíme typ rovnátek. Poradíme a pomůžeme vám také s hygienou potřebnou během nošení rovnátek.
neviditelná rovnátka

Rovnátka pro dospělé

Invisalign umožňuje velmi diskrétní rovnání zubů pomocí série individuálně přizpůsobených dlah ze speciálního termoplastického materiálu. Tyto dlahy odborně nazýváme alignery. S Invisalign® je léčba křivých zubů pohodlná, téměř neviditelná a neomezuje Vás v jídle, při čištění zubů ani v ostatních aktivitách, které milujete.
+
PEČUJEME O VÁŠ ÚSMĚV JIŽ VÍCE JAK DESET LET.
Zářivě bílý úsměv

Bělení zubů

Barevný odstín zubů má příčinu v naší genetické výbavě a velkou zásluhu nesou také vnější faktory související se životosprávou. Pro mnoho lidí hraje tento faktor úsměvu roli ve společenském životě a touží po vyšší bělosti zubů. Dosáhnout lepšího odstínu zubů se však může zdát složité.
Neriskujte zdraví zubů

Dentální hygiena

Přestože je běžné denní čištění zubů nezbytné k prevenci nejrůznějších zubních onemocnění, často nedokážeme (nebo spíše k tomu nemáme prostředky) poskytnout zubům takovou péči, jakou jednou za čas potřebují. Dentální hygienistka/ta si poradí se zubním kamenem, nežádoucí pigmentací, špatně dostupným plakem.

Neprodáváme rovnátka! Jsme partnerem zákazníka na cestě k jeho novému, plnému, sebevědomému, zářivému a krásnému úsměvu!